Generovat Offline Potencialnych Zakaznikov

Poradenstvo

Generovanie potenciálnych zákazníkov v režime offline je ťažké. Ale so správnou sieťou a podporou by ste mohli mať úžitok z našich skúseností a siete a generovania potenciálnych zákazníkov, ktorí môžu byť konvertovaní potrasením ruky (samozrejme so sociálnymi dištanciami a maskami!).

Naša spoločnosť sa špecializuje na poradenské služby v oblasti predaja. Od rastu hackerstva, optimalizačných služieb, A / B testovania, ako zvýšiť viac online potenciálnych zákazníkov, ako aj offline potenciálnych zákazníkov. Myslíme to inak a budeme sa na vašu firmu pozerať ako na outsidera a pomôžeme vám zistiť, ako sa na ňu môžete pozrieť novým novým spôsobom.

Navštívte naše Poradenstvo Služby
Ale prečo?

Prečo robíme to, čo robíme?

Pandémia Covid-19 postihuje miliardy ľudí na celom svete. Toho sa týka každý. Toto tvrdenie je ešte presnejšie, keď hovoríme o malých a stredných podnikoch. Sú chrbtovou kosťou ekonomiky. Potrebujú našu podporu, najmä pokiaľ ide o digitálnu transformáciu, online predaj a online marketing. Naším cieľom v spoločnosti RocketSales je pokračovať v dosahovaní dopadov poskytovaním nad rámec predajných a marketingových služieb a pomáhať podnikom našich klientov prekonať túto pandémiu.

Ste pripravení hovoriť?

Nič ako hovor, vzájomné spoznávanie sa.


Požadovaný typ služby


Rue de Chantepoulet, 13,
1201 Ženeva,
Švajčiarsko

p. 41 44 505 17 20
e. hello@tsgcorp.ch