Rastovy Hacker

Poradenstvo

V jadre sme podnikatelia. Vieme, ako rozvíjať podnikanie a vytvárať hluk s veľmi obmedzenými finančnými zdrojmi. Pomôžeme vám umiestniť vás na radar vášho odvetvia.

Naša spoločnosť sa špecializuje na poradenské služby v oblasti predaja. Od rastu hackerstva, optimalizačných služieb, A / B testovania, ako zvýšiť viac online potenciálnych zákazníkov, ako aj offline potenciálnych zákazníkov. Myslíme to inak a budeme sa na vašu firmu pozerať ako na outsidera a pomôžeme vám zistiť, ako sa na ňu môžete pozrieť novým novým spôsobom.

Navštívte naše Poradenstvo Služby
Ale prečo?

Prečo robíme to, čo robíme?

Pandémia Covid-19 postihuje miliardy ľudí na celom svete. Toho sa týka každý. Toto tvrdenie je ešte presnejšie, keď hovoríme o malých a stredných podnikoch. Sú chrbtovou kosťou ekonomiky. Potrebujú našu podporu, najmä pokiaľ ide o digitálnu transformáciu, online predaj a online marketing. Naším cieľom v spoločnosti RocketSales je pokračovať v dosahovaní dopadov poskytovaním nad rámec predajných a marketingových služieb a pomáhať podnikom našich klientov prekonať túto pandémiu.

Ste pripravení hovoriť?

Nič ako hovor, vzájomné spoznávanie sa.


Požadovaný typ služby

MNK Group SA
Rue Maurice 3,
1204 Ženeva,
Švajčiarsko

t. +41435051582
e. support@rocketsales.io